home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 1. odjetém závodě v Pacově!

Osička Group Meteorit O´Neal Cup 2020 zahájil sezónu v Pacově!

1. Meteorit Cup odstartuje již tuto sobotu!

Meteorit Cup odstartuje koncem června! Těšíte se?

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Meteorit ve Smrku a Pacově


Nadmíru povedený Smrk a smolný Pacov. To je první věta, která mne napadla při psaní tohoto dvojreportu.Na facebooku byly po Smrku velice pozitivní ohlasy a popravdě vám dávám za pravdu, protože to byly prostě pohodové závody, jak už je ostatně u Motosport HT group Meteorit cupu zvykem. Bratři Manovi si dali s přípravou záležet a nesmíme opomenout ani Radka Roszičku, který jim s tím vším pomáhal a zapůjčil i techniku k úpravě tratě. Navíc to Sváťa v předvečer „hovnocucem“ řádně prokropil a tak jezdce ráno uvítala ideálně vlhká „dálnice“.
Jirka Kružík mi tentokrát s přejímkou přijel kvůli učení pomoci až ráno ale ani to nevadilo, protože vás přijel ideální počet 183 pilotů a tak jsme měli „pohodu“ i po organizační stránce. „Náš“ kissháďácký moderátor Dušan Binka také obnovil techniku a tak jste mohli jeho hlášky, komentáře a hudební doprovod poslouchat z nové zvukové aparatury a tak jste nepřišli o žádné zajímavé momenty z dění na trati.

Po rozpravě jsme rozdali moc pěkné ceny, například pět sad strhávaček od SV34, MX ponožky a kupony na slevu od GTmotocross Aleše Drlíka, rukavice a další produkty Oneal.cz a maziva na vaše miláčky od HDcomu Třebíč.Závody pak v pořádku probíhaly bez zbytečných zdržení a vše běželo jak na drátkách. Sice bylo pár karambolů ale víceméně to odnesla jen jedna ruka a pak už „jen“ odřeniny a naraženiny.

Na posledním předprázdninovém závodě v Pacově to pak z počátku vypadalo ještě lépe. Sluníčko do nás pražilo o sto šest a tak se večer v depu grilovalo, konaly se různé piatiky a také čundrkántryšou Pavla Korynty až do pozdních ranních hodin. Startovky ráno po přejímce čítaly 235 jmen a toto číslo bylo předzvěstí plných roštů a pěkných soubojů. Bohužel to platilo jen polovičatě.I já tentokrát po dlouhé době sednul za řídítka. Pacov jsem si přece nemohl nechat ujít. Jelikož jsme však přejímku dělali až do pozdního dopoledne, byl jsem rád, že jsem vůbec stihl alespoň kvalifikační trénink mých kategorií, což nebylo nejvhodnější, jelikož jsem v Pacově 5 let nejel a tak mi to dalo řádně do těla a v druhém kole jsem měl z pracek beton. V tréninku se zranila Lucka Pospíchalová a přejeme dobrou a rychlou rekonvalescenci bez následků. Drž se, dračice!

Rozpravou jezdce provedl Dušan Binka a opět jsme mohli poděkovat sponzorům za krásné a hodnotné ceny. Největší ohlasy měly tradičně věci od Motosport Milostný, Oneal.cz, SV34.com, GTstore.cz a HDcom Třebíč.Pak už se šlo jen z ostra na věc a bylo na co koukat. Samozřejmě absolutní petelici letěli sloučená kategorie Open MX 1 a 2. Bohužel však ke konci jejich jízdy přišla bouřka. To by až tak nevadilo ale neutuchající blesky nás donutily závody z pohledu řádů z bezpečnostních důvodů ukončit a tak jsme za deště a hřmění vyhlásili výsledky jen po jedné odjeté jízdě. Jediné pozitivum tak bylo, že jsme alespoň byli všichni brzo doma.

Teď nás čeká prázdninový relax či naopak tréninkový dril pro ty přemotivované, protože Motosport HT group pokračuje po pauze svým dalším závodem již 27.8.2016 na perfektní trati v Opatově u Svitav.Motokrosu tedy zatím 3x zdar a užijte si prázdniny.


Text: Jirka „BenJi“ Benáček


2784
Dnes je: 11. 7. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: