home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 1. odjetém závodě v Pacově!

Osička Group Meteorit O´Neal Cup 2020 zahájil sezónu v Pacově!

1. Meteorit Cup odstartuje již tuto sobotu!

Meteorit Cup odstartuje koncem června! Těšíte se?

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Meteorit Cupu 2016 - Dolní Heřmanice 30.4.
To je fofr. Mám pocit, že jsme sotva začali sezonu a už máme její třetinu odjetou. Poslední, třetí závod jsme jeli předminulou sobotu na oblíbené trati v Dolních Heřmanicích u Velkého Meziříčí. Gang kolem Petra Stupky trať nachystal, co bylo v jejich silách a technických možnostech. Bohužel jedna z kropících tatrovek stávkovala a tak to měli o to peprnější. Každopádně vše zvládli a tak jsme v pátek večer dorazili na pěkné, připravené závodiště. Přejímka byla na pohodu, jen osazenstvo bufetu nebylo večer příliš rozparáděno a tak Pavel Korynta, známý to čundrák a country kytárysta udělal komornější tzv. unplugged vystoupení pro pár zúčastněných a ani my jsme dlouho nepařili a šli nakutě už před jedenáctou večerní. Sám jsem to také brzy zalomil. Ne, že bych nebyl tvor družný, neměl chuť na zábavu či pívečko ale z čistě prozaičtějšího důvodu, ráno jsem totiž chtěl po hodně dlouhé době udělat návrat za řídítka a zjistit, jak se mí soupeři za tu dobu posunuli.Druhou, ranní část přejímky jsme krom chvilkového stresu zvládli s Jirkou Kružíkem taky v poklidu, zapsali jsme na 207 pilotů a i my jsme se poté šli převléknout do výbavy a vyrazili na trať k posledním probíhajícím volným tréninkům. Pak už hned kvalda a šlo se na polední losování.

Ceny byly opravdu parádní. Kšiltovky od Motosport Milostný, dres Oneal od stejnojmenného sponzora čili oneal.cz, maziva od HDcomu, prďácké mx ponožky a slevové kupony od GTstore Aleše Drlíka a nakonec pět kuponů na strhávačky SV34 od Radima Vavříka. Prostě žádný čištění skladu ale samý užitečný věci, co každej správnej krosák fakt ocení. Sponzorům za to ještě jednou moc díky.Jízdy pak už probíhaly spořádaně a kromě pár šťouchanců loktama v legendární Heřmanické první zatáčce po startu se ani moc nepadalo a nejsem si vědom, že by snad došlo k nějakému zranění. Já po své jízdě funěl jak diesel agregát a tak ještě jednou smekám před všemi, co na sobě dřou a jsou víkend co víkend na závodech…snad to tak bude i u mě, abyste se mi příště za mé výkony nesmáli :).

Dušan Binka odmoderoval celé ranní tréninky a závodní odpoledne a ve chvilkách, kdy nepopisoval do mikráku dění na trati jsme tak měli odpočinek zpříjemněn poslechem tuc tuc hudby či aktuálních hitovek z rádií.Po odjetí všech jízd jsme opět předali věcné ceny a vyhlásili vítěze, škoda jen, že už tento klasický zvyk motocyklových disciplín, myslím tím vyhlášení na bedně, už příliš jezdců nedodržuje a ani nepřijdou svým soupeřům zatleskat a tak si vesměs blahopřáli výherci jen mezi sebou navzájem. I tak byl ale závodní den v Dolních Heřmanicích povedený a plný pěkných sportovních výkonů.

Další závod jedeme již tuto sobotu v Šumperku a tak doufejme, že se vše vydaří minimálně stejně jako v Heřmanicích.Krosu zdar a Motosport HT group Meteorit cupu zvlášť.


Text: Jirka „BenJi“ Benáček
Foto: Denisa Motáčková
Alpinestars BNS skladem na GTstore !Nabízíme nové modely chráničů krční páteře Alpinestars BNS a BNS Carbon. Cena BNS je 5750Kč a BNS Carbon stojí 7990Kč vč. DPH.

• www.gtstore.cz/motokros-enduro/chranice/krcni-pater/alpinestars

2895
Dnes je: 6. 7. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: