Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH

Motosport HT group Meteorit cup Opatov - 29.8.2015

První „poprázdninový“ Motosport HT Group Meteorit cup se jel 29.8.2015 v Opatově u Svitav. Byť byl původně v plánu okruh v jihočeských Netolicích, dali jsme na hlasy našich jezdců a přesunuli závod blíže na Moravu.

Závodníky čekal ukázkově nachystaný areál, díky tomu, že místní v pátek zakončovali prázdniny bylo v depu nezvykle rušněji a promísili se tak „civilisté“ s motokrosaři. Rušení nočního klidu však nenastalo a tak jsme se všichni o půlnoci odebrali spočinout na sobotní závod. Ráno za rozbřesku byl pohled na trať opravdu luxusní. Srovnáno, prokypřeno, jen trochu více prolito a tak se tréninky jely na hlubším blátě, což se některým zúčastněným nelíbilo. Majitel tratě se svými pomocníky však byli na vše připraveni a tak průběžně rovnali jednotlivé úseky či odhrnovali bláto. Do závodu se tentokrát přihlásilo na 189 jezdců, což je na Meteorit průměrný počet a tak vše běželo v pohodě, plynule, bez zádrhelů.

Při polední rozpravě jsme mezi vás opět rozlosovali krásné ceny od našich sponzorů, kterým tímto opět děkujeme. Jmenovitě firmám Motosport Milostný Třebíč, HT Group pana Hromka, , HD COM Třebíč, strhávačky SV34 Radima Vavříka, Mxtech Miroslava Závrbského a Mefo sport Jinín, kteří opět darovali přilbu od Acerbisu. Zpestření jsme zažili i v podobě návštěvy České televize, která natáčela juniorské kategorie pro dětské vysílání.

Ve všech kategoriích byly k vidění napínavé souboje, řekl bych „ten pravý motokros“.K pádům sice došlo ale byly tuším až na jeden kotník lehčího charakteru a tak nedošlo k časovým prodlevám. Povrch vydržel po celý den ideální a tak věřím, že jsme se v Opatově rozhodně nesetkali naposled. Další závod se jede již tuto sobotu ve Smrku u Třebíče namísto původně plánovaného Šumperka.

Budeme se tedy těšit se všemi na závodech naviděnou a motokrosu 3* zdar.

Text: Jirka „BenJi“ Benáček

VÝPRODEJ kompletů Shift 2013-14 ..... slevy 35-50% !!!