home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 1. odjetém závodě v Pacově!

Osička Group Meteorit O´Neal Cup 2020 zahájil sezónu v Pacově!

1. Meteorit Cup odstartuje již tuto sobotu!

Meteorit Cup odstartuje koncem června! Těšíte se?

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Meteorit Cup - Dolní Heřmanice - 11.4.2015
Tě pic Meteoriťáci, jo, vím, zase je report “hrozně rychle”, nebyl čas. Každopádně už jsou za námi i Heřmanice, čili v tabulkách se plní bodíky z dvou odjetých závodů. Počasí vyšlo na jedničku, svítilo sluníčko, na místě X dní nepršelo a tak se muselo i kropit, konečně bylo solidní teploučko a tak kdo dojel, mohl jen funět blahem. Depo bylo solidně natřískaný a dle ohlasů víc jezdců Heřmanice ještě nezažily. Nahlásilo se 266 pilotů, což je ale pro Motosport HT group Meteorit cup takový hezký průměr. Historkama z večerní přejímky vás tentokrát nebudu obšťastňovat, protože jsem byl utahanej a po práci a dvou následných pivech jsem hned šel do karavanu spát, tudíž netuším, co se tam dělo dále za zvěrstva. Mohla ale být sranda, protože tam zůstalo docela dost lidí a o zábavu se staral i vetoš Pavel Korynta se svou kántry kytarou.Ráno jsem měl příjemnou společnost v podobě Radky Malé, která dočasně vystřídala Pavla Berouna. I přes chvilkový nával se to ale zvládlo v pohodě, protože díky novým licencím se člověk jen přihlásí, zaplatí startovné a tím to hasne. Už žádné vyplňování technických karet, přihlášek do závodu apod.. zkrátka fofr.

Na trati to už zatím vřelo, odrazy podle pravítka, povrch turboidoš, dobrý to bylo.V poledne při rozpravě jsme tentokrát udělali přísnější bububu, kvůli žlutejm vlajkám a borci, vážně budeme diskvalifikovat, když někoho přistihnem. Jde o zdraví, tak si to někteří uvědomte. Jinak se ale naštěstí nějak moc nepadalo, i když dva odvozy rychlou byly. Losování o ceny od sponzorů se opět setkalo s velkou a vřelou odezvou a největší radost mohl mít Pepa Kudláček z mladších vetošů, který si odnášel i novou, krásnou Acerbis přilbu od Mefo sport Jinín. Také velké díky patří dalším sponzorům jako SV34.com, HD com a našim hlavním partnerům Motosport Milostný Třebíč a HTgroup.

Za celý den se lehce pokropily jen některé úseky, jinak byl povrch stále velice dobrý a i díky tomu jsme mohli na trati vidět krásné souboje, které se sváděly ve všech devíti kategoriích (jezdeckých skupin je samozřejmě více). Největší palba byla jako vždy v Openech a jména zúčastněných mluví za vše. Namátkou Šimko, Sukup, Špičák, Vondrášek, Stloukal...těch Áčkařů tam samozřejmě bylo povícero a třeba druhá jízda byla absolutní motokrosová balada, kdy pořadím na špici mazácky zamíchal i Tomáš Osička, letos nově na 450.


Luxusní video!! ;)
Jelikož už máme další týden, za pár dní tu na vás bude čekat pozvánka na třetí race, tentokrát v republikovém Vranově. Držme si tedy palce, ať vyjde počasí a na místě se všemi ahoj.

Text: Jiří Benáček
Foto: Lucie Cinová
Video: Matěj Mňouček
4406

 
>>>  spustit slideshow (3s)
Dnes je: 14. 7. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: