home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Motosport HT Group Meteorit cup 2015 startuje tuto neděli na Slovensku
Motosport HT Group Meteorit cup 2015 v jehož rámci se jede i MMČR MX žen ČAM zahajuje novou sezonu již tuto neděli, tj. 29.3.2015 prvním závodem ve Gbelech na Slovensku.

Kamarádi motokrosaři, tímto vás zveme, abyste si s námi užili „svátek motokrosu“ a těšíme se na vaši účast. Jelikož to je první závod, je potřeba si po zimě osvěžit, co vás vlastně čeká.


Při ranní přejímce v den závodu (pro přespávající bude přejímka k dispozici i večer před závodem) je potřeba se zaregistrovat do seriálu. Toto musí udělat všichni bez rozdílu, zda jste si registrovali startovní číslo nebo posílali žádosti o celoroční licence.

Jezdci s licencí ČAM si nahlásí jen číslo, motocykl a číslo licence, uhradí startovné a mohou se jít chystat.

Ti, kdo nemají licenci ČAM ale jiné federace si ke startovnému musí připlatit navíc 100Kč a vyplnit jednodenní přihlášku. Formulář bude na místě k dispozici, ale je lepší, když si jej odtud stáhnete, vytisknete a vyplníte předem. Akceptujeme však lékařské potvrzení dle vaší platné licence, i jiné či zahraniční federace.

>>> Žádost o vystavení jednodenní licence ČAM


Ti, kdo nemají zcela žádnou licenci to mají podobné jako jezdci s cizí licencí, to znamená, že si na místě mohou zažádat o jednodenní licenci, čili startovné + 100Kč jednodenní licence ale tuto jednodenní je nutné mít potvrzenou od doktora. Na místě bude sanitka a doktor, nelze se ale po předchozím roce spoléhat na to, že vám to bude slovenský ranhojič ochoten podepsat a tak si vyřiďte potvrzení předem. Jezdce bez lékařského potvrzení nepustíme na trať!

Sponzoři seriálu se nám opět rozrostli a krom již tradičních firem jako Motosport Milostný Třebíč, HD Com Třebíč, strhávačky SV34.com Radima Vavříka a Mxtech Miroslava Závrbského nově přibylo i Mefo sport Jinín. Na polední rozpravu a oblíbené losování tak budete mít k dispozici ještě více hodnotných cen, namátkou třeba spreje na řetězy, motorové a tlumičové oleje, rukavice, strhávačky, doplňky a podobně. Z Jinínského Mefa nám pro vás dorazila navíc i fungl nová přilba, tudíž se opravdu máte na co těšit a ceny si tak neodnesou jen vítězové jednotlivých kategorií, ale šanci máte všichni bez rozdílu výkonnosti, věku či kategorie.

Třídy se pojedou stejné, jako každý rok: 50, 65, 85, MMČR žen ČAM, Junior, Elite, Veterán 40, 50, 60 a nově bodovaní i 66+, MX2 a MX1 a vyhlášeni budou i vítězové závodu MM ČR rodinných dvojic.

Staří známí vědí, že rozpis tréninků a jízd samotných bude poblíž přejímky na černé tabuli a v průběhu dne se kvůli různým vlivům (počasí, počet jezdců, sanitka, pauzy na kropení apod.) může měnit, tudíž si to průběžně hlídejte. Tréninky prosím jeďte jen ve své kategorii, respektujte ostatní, závoďte fair play a dodržujte pokyny organizátorů a traťových komisařů. Bude vás nejspíše dost, tudíž bezpodmínečně dodržovat traťovou signalizace a když je žlutá vlajka = neležím tam sice zrovna já ale můj kamarád, tak ne plnej kotel kolem jeho hlavy... znáte to, tak to brát v potaz. Chceme se přece všichni zdraví a spokojení vrátit domů.

Závěr zakončíme zvesela. Trať bude velice pěkně nachystaná, zázemí připraveno, profi traťáci, záchranka a profi časomíra také, co chtít víc? Přijeďte tedy již tuto neděli do příhraničních Gbelů na slovensku si s námi užít zahajovací závod Motosport HT Group Meteorit cupu a MMČR žen ČAM 2015.
Budeme se těšit.


Jirka „BenJi“ Benáček4141
Dnes je: 1. 6. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: