home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 1. odjetém závodě v Pacově!

Osička Group Meteorit O´Neal Cup 2020 zahájil sezónu v Pacově!

1. Meteorit Cup odstartuje již tuto sobotu!

Meteorit Cup odstartuje koncem června! Těšíte se?

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Meteorit Cup v Dolních Heřmanicích pohledem Jirky Benáčka
Že se nastávající Meteorit cup v Dolních Heřmanicích podaří, o tom jsem nepochyboval. Že to ale bude taková paráda a že se všichni spálíme jak po dovolený v Itálii, to mě ani ve snu nenapadlo. Všude v ČR bouřky, meteorologové dělali bububu, lidi brblali, že se pojede na blátě atd…pche! Když jsme v pátek vyrazili do Heřmanic na další díl Motosport HT Group Meteorit cupu, sice nás provázely kapky velikosti mexického dolaru a dokonce jsme museli ze silnice odklidit spadlý strom, čím více jsme se ale blížili Heřmanicím, tím temná mračna mizela a posledních 10km k cíli už se všude kolem jen prášilo. Při večerní přejímce jsme si pošmákli na dobrém Starobrnu, za které posílám osobně pochvalu a večer jsme zabejkali songy Michala Tučného a dalších klasiků díky známému šoumenovi z veteránů, Pavlu Koryntovi, který nezapomněl přinést kytáru a rozproudit příjemnou zábavu.Ráno pak po přejímce čítaly soupisky 172 jmen a trať se musela již v trénincích průběžně kropit, aby byl zachován optimální povrch s ohledem na celý závodní den. Holt tak občas padl černý pešek v podobě čerstvého blátíčka na některou z kategorií a jednou to byli Eliti, pak Junioři atd…

Při polední rozpravě jsme si sdělili organizační záležitosti, tentokrát pochvala za čitelná startovní čísla a pak už jsme mohli losovat ceny od Motosport Milostný, HDcom Třebíč, strhávačky SV34 a nově i Atol Group Kroměříž, kteří darovali parádní židličku, mega deku a sadu skleniček na čůčo, ideální na šampus po vítězné jízdě :). Taky díky Marcelu Šlechtovi za obstarání této podpory.

Závody samotné pak odsejpaly jak na drátkách, pádů bylo minimálně a když tak jen lehčího charakteru a i divácká základna byla pěkná. Zvukovou kulisu závodníkům dělaly nejen otáčky motorů ale i fandící kamarádi a dokonce jedna trubka. Časově vše navazovalo, jen se občas čekalo jen na kropení. To se ale pak během pár koleček stejně rozjelo a tak to nebyl žádný extra mordor.

Musíme také poděkovat za velice příjemnou a kamarádskou atmosféru, kterou vytváříte vy, jezdci a i my, organizátoři jsme si Heřmanice parádně užili a tak to má být. Domů jsem pak odjížděl k osmé večerní s úsměvem na rtech a myšlenkou v hlavě, že motokrosaři jsou opravdu jedna velká rodina.

Budeme se těšit za 14 dní s vámi všemi na dalším podniku Motosport HT Group Meteorit cupu, tentokrát ve Vranově u Brna.


Text: Jirka „BenJi“ Benáček
Foto: Dominik Procházka, Marian Hrabec
Do fotogaleri byly přidány fotky Mariana Hrabce, pokud by někdo z vás měl zájem o fotku v plném rozlíření, můžete Mariana kontaktovat mejlem hrabec.marian@seznam.cz nebo na jeho FB profilu https://www.facebook.com/maros.hrabec5625

 
>>>  spustit slideshow (3s)
Dnes je: 11. 7. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: