home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Hola, hola, sezóna Meteoritu už volá!!
Veškeré přípravy k prvnímu závodu Motosport HT Group Meteorit cupu vrcholí, a proto tuto neděli 16. 3. bude uzavřena registrace startovních čísel na gtmotocross.cz! Do dnešního dne se Vás registrovalo více než 530! Kdo z Vás ještě pořád čeká (až zahřmí), nechť se do neděle registruje! Velmi to usnadní a urychlí přejímku a navíc nebudete muset po ránu nic přelepovat, kdyby Vaše číslo už bylo obsazené! ;)

Poprvé Meteorit cup překročí hranice České republiky a 29. 3. 2014 navštívíme naše bratry a sestry v Gbelech na Slovensku. Proto, bychom Vám rádi připomněli, že by bylo dobré se připojistit. Ovšem, jestli tak učiníte je čistě jenom Vaše věc a není to podmínkou startování! Jak sám Honza Šefl, předseda ČAM uvedl v jednom z jeho článků:
„Je samozřejmé, že jak první pomoc, hospitalizaci a veškeré úkony spojené s ochranou života a zdraví budou zajištěny v maximální míře, ale následně by se mohl vyskytnout problém s placením. Lze tomu předejít a my našim jezdcům na Mistrovství Evropy doporučujeme si sjednat pojištění u České pojišťovny. Toto pojištění se dá sjednat na motokros v zahraničí, ale zahrnuje pouze léčebné výlohy (ne bolestné). V loňském roce stálo 180,- Kč na jeden den a dá se pojistit pouze ten jeden den, kdy se závodí.“

Celý článek naleznete zde:
http://gtmotocross.cz/aktuality.php?id=5566&cz=0&world=0

Jenom dodám, že připojištění se dá sjednat u kterékoliv pojišťovny. V celé následující sezóně se budeme opět snažit ze všech sil uspořádat pro Vás co nejlepší závody! A to, jak už jste zvyklí, s kvalitním a profesionálním zabezpečením. Časoměřičskou skupinou COBRA TIME pana Bohuslava Vidláka s týmem v čele s Františkem Bočkem, Traťovými Komisaři Brno Jury Studeníka, zdravotnickou službou Vyškov s akčními zdravotníky, kteří náš sport podporují a nebojí se za Vámi rozběhnout ani v blátě po kotníky, Alenka Riegerová a Honza Emmer. Na každém závodě Vám budou opět rozdávány poháry Garko a ceny na poledním losování věnované firmou Motosport Milostný Třebíč a nově i firmou HD COM Třebíč – Jiří Kružík. A nesmíme zapomenout ani na Meteomotorku, která je připravena zasáhnout v každé situaci a sluší jí polepy od Nina-X!

Tak pořádně trénujte, ať do nové sezóny vykročíte pravou! Už se na Vás moc těšíme a rádi Vás po zimní přestávce zase všechny uvidíme!!


Ráďa a Pavel Malý5289
Dnes je: 4. 4. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: