home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Pozvánka do Smrku
Zdarec Meteoriťáci. Období prázdnin pomalu končí a s každým uplynulým dnem se tak blížíme k již osmému závodu seriálu Motosport HT Group Meteorit cup 2013.

Byť bylo naposledy v Žamberku vše pečlivě nachystáno, počasí si s námi opravdu krutě pohrálo a jízdy se musely pro nepřestávající bouře zrušit.

Na revanš jsme pro vás, jezdce ale nachystali delikatesu v podobě změny tratě z původní Mohelnice na: tramtararáá... Smrk u Třebíče, kde se na této oblíbené trati všichni sejdeme 31.8.2013.

Protože se v tomto termínu jede i MS žen v Pacově a nechceme, aby naše jezdkyně byly krytím termínu nějak znevýhodněny, budou se jim na konci sezony škrtat 2 nejhorší výsledky z jízd, tudíž mohou Smrk vynechat a soustředit se na tu nejvyšší konkurenci ve světě, aniž by je to jakkoli poškodilo v bodování MMČR MX žen ČAM

A poslední upozornění se týká všech. Do závodů zbývá dostatek času a tak si prosím zkontrolujte čitelnost svých startovních tabulek. Již nemůžeme dále tolerovat nečitelná, přeškrtaná a jinak znehodnocená startovní čísla. Je to pro zkvalitnění závodů samotných a hlavně usnadnění práce časoměřičům, kteří si na nedisciplinovanost jezdců stěžují. Sám vím, že u některých pilotů je hlavní design na úkor čitelnosti a doposud jsme to řešili operativně či jsme přimhouřili oko. Prázdninová pauza nám ale umožnila popřemýšlet, co vylepšit a tak odteď budu čitelnost v depu namátkově kontrolovat a upozorňovat konkrétní jezdce na sjednání nápravy. Taktéž budu hlídat dodržování tréninků ve svých kategoriích (i první trénink) a pravidlo žlutých vlajek snad ani nemusím zmiňovat. Porušení znamená napomenutí, popř. vyloučení jezdce ze závodu!

Tak snad jsem udělal dostatečné „bububu“ ale abych jen nekáral a spíše navodil tu správnou pohodovou atmosféru, už se na vás těšíme, protože ty dva měsíce bez motokrosu prostě nejdou vydržet a závody Motosport HT Group Meteorit cupu mají svou jedinečnou atmosféru.

Se všemi tedy 31.8 ve Smrku těším na viděnou a Meteorit cupu Zdar !


Jirka „BenJi“ Benáček


4397
Dnes je: 8. 4. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: