home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 1. odjetém závodě v Pacově!

Osička Group Meteorit O´Neal Cup 2020 zahájil sezónu v Pacově!

1. Meteorit Cup odstartuje již tuto sobotu!

Meteorit Cup odstartuje koncem června! Těšíte se?

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Ženy na Meteorit Cupu v Dalečíně
Již osmý ročník nejprestižnějšího mezinárodního mistrovství ČR mokrosu žen pod licencí ČAM – Meteorit cup jel svůj třetí podnik 12. Května na přírodní trati v samém srdci Vysočiny, Dalečíně. Všech 22. účastnic uvítala sice nádherně upravená ale kvůli neustávajícím dešťům rozmáčená trať. Jezdkyně se ale obtížných podmínek nezalekly a tak mohly naplno ukázat svůj mistrovský um.Holeshot v první jízdě získala Hromková, avšak po chybičce ji ve vedení vystřídala současná adeptka na titul Simonová, která má opravdu velkou formu, za jejími zády se bila Laňková s Mlýnkovou a zezadu je po horším startu dotahovala i trojnásobná mistryně Antošová. Souboje po celou jízdu nepolevily a tak jsme byli několikrát svědky projíždění zatáček až tří jezdkyň naráz vedle sebe. Antošová zúročila své zkušenosti a dostala se před soupeřky až na třetí příčku avšak tempo neudržela, začala dělat drobné chybičky a ty následně vedly ke ztrátě pozice, opuštění tratě a odjezdu do depa což není u této bojovnice zvykem. Nejspíše ji tedy vyřadila technická závada či obnovené zranění. Simonová využila soubojů kolegyň k vytvoření si rozestupu a též druhá Laňková se třetí jedoucí Mlýnkové vzápětí postupně vzdaluje. Cílem projíždějí s patnáctivteřinovými mezerami.

Druhou jízdu již zcela Simonová ovládla, když výborně vnitřní stopou projela úvodní zatáčku a ihned soupeřkám začala ujíždět. Její teamovou kolegyni Hromkovou z druhé příčky odsunuly opět výborně jedoucí Mlýnková, které měkčí povrch a Dalečínská trať evidentně sedla a Laňková která chvíli bojovala o bronz s Berounovou. Té se však stala osudnou jedna z mnoha hlubokých kolejí, Berounová upadla a v závodě pokračovala až ze zadních pozic. Laňková tak měla prostor vydat se stíhat druhou pozici ale do cíle již soupeřku nedokázala dohnat. V samostatně bodované kategorii dvoutaktů zvítězila lepší druhou jízdou Vítková před Ehlovou a Krejčovou. Další závod se jede 25.5 ve Vranově u Brna.


-Jiří "BenJi" Benáček-Foto: Josef Štěpán. Kompletní galerie nejen z Dalečína bude k vidění na dalších zastávkách Meteorit Cupu, na místě je pak možnost nechat si svou fotografii vytisknout až v plakátové velikosti. www.josefstepan.cz4706
Dnes je: 16. 7. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: