home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 1. odjetém závodě v Pacově!

Osička Group Meteorit O´Neal Cup 2020 zahájil sezónu v Pacově!

1. Meteorit Cup odstartuje již tuto sobotu!

Meteorit Cup odstartuje koncem června! Těšíte se?

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH




KONEČNÉ VÝSLEDKY METEOR CUP 2011




VÝSLEDKY:

Třída JUNIOR (celkem 98. bodujících jezdců)
1. Tom Blaha, 2.Tomáš Hrdinka, 3.Libor Ampapa, 4.Antonín Železný, 5.Viktor Sklenář

Třída 65ccm (celkem 22. bodujících jezdců)
1.Jiří Matějec, 2.Martin Pexa, 3.Adam Čermák, 4.Martin Prokop, 5.Denis Pytela

Třída 85ccm (celkem 51. bodujících jezdců)
1.Tomáš Osička, 2.Ondřej Havlíček, 3.Vlatimil Štrublík, 4.Ondřej Pokorný, 5.Jiří Dobeš

MMČR Žen (celkem 29. bodujících jezdkyň)
1. Jana Antošová, 2.Lucie Simonová, 3.Barbora Laňková, 4.Kristýna Furbacherová, 5.Daniela Atmann

MMČR Žen - 2T (celkem 9. bodujících jezdkyň)
1.Kristýna Vítková, 2.Kristýna Řeřichová, 3.Eva Čermáková, 4.Hana Šulcová, 5.Hana Sobotková

Třída ELITE (celkem 99. bodujících jezdců)
1. Petr Ludvík, 2.Lukáš Staňa, 3.Radek Grulich, 4.Petr Stupka, 5.Jaroslav Ištvánek

Třída VETERÁN 40 (celkem 89. bodujících jezdců)
1.Milan Harásek, 2.Ladislav Foretík, 3.Zdeněk Doupovec, 4.Antonín Volek, 5.Michal Tauš

Třída VETERÁN 50 (celkem 63. bodujících jezdců)
1.Roman Malý, 2.Vladimír Ampapa, 3.Libor Kratochvíl, 4.Miroslav Ilčík, 5.Jiří Benáček

Třída AMATÉR (celkem 147. bodujících jezdců)
1.David Homola, 2.Josef Osoba, 3.Tomáš Gajdošík, 4.Martin Chalupa, 5.Pavel Mejzlík

Třída OPEN (celkem 33. bodujících jezdců)
1.Zdeněk Pučálka, 2.Roman Malý, 3.Viktor Sklenář, 4.Václav Novák, 5.Radim Chánečka

Třída MX1 (celkem 35. bodujících jezdců)
1.Jiří Mífek, 2.Petr Stloukal, 3.Dominik Procházka, 4.Milan Špičák, 5.Vladimír Nančevský

MMČR Rodinných dvojic (celkem 43. bodujících dvojic)
1.Roman Malý jr., Roman Malý sen.
2.Libor Ampapa, Vladimír Ampapa
3.Milan Harásek, Radek Harásek
4.Daniela Atmann, Andrea Atmann
5.Tomáš Osička, Bronislav Osička



KOMPLETNÍ VÝSLEDKY KE STAŽENÍ

- Třída JUNIOR
- Třída 65 ccm
- Třída 85 ccm
- MMČR Žen
- MMČR Žen 2T
- Třída ELITE
- Třída VETERÁN 40
- Třída VETERÁN 50
- Třída AMATÉR
- Třída OPEN
- Třída MX1
- Rodinné dvojice


4897
Dnes je: 16. 7. 2020
Bannery:




Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:













Bannery: