home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

 

Redakce  

Drlík Aleš #22

Provozovatel
 

Lavička Radek

Fotograf
 

Somerliková Michaela

Šefredaktor

Redakce GTMOTOCROSS.cz

Aleš Drlík
Hukvaldy 156
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic

IČ: 68908792
DIČ: CZ7405084940
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz

Michaela Hrabcová
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz

Inzerce:

KLIKNĚTE ZDESezona 2012 definitivně skončila a vše už směřuje k té další, k sezoně 2013. Přípravy motokrosových seriálů nechám kompetentním osobám a já na následujících řádcích přiblížím plány portálu GTMOTOCROSS.CZ. Jak už napovídá podtitul v nové hlavičce "We love motocross and downhill" chceme se na našem portále nově věnovat krom motokrosu také kolům, hlavně tedy disciplíně downhill, kterou jsem letos osobně ochutnal, má s motokrosem hodně společného a věřte mi, stojí za to. Ničeho se však nelekejte, stěžejním zájmem GT nadále zůstává motokros! A abych to ještě upřesnil ten podtitul..... Motokros a downhill vnímám jako největší punk z terénních závodů ať už na motocyklech nebo kolech. Prostě pod "We love motocross" rozumějte motokros, enduro a crosscountry. Pod "We love downhill" zase rozumějte prostě jízdu na kole v terénu, takže se zde klidně může objevit také report z nějakých trailů, ale vše týkající se kol bude zveřejňováno v sekci "downhill". V aktualitách "z domova" a "ze světa" budou pouze věci týkající se motokrosu.


Míša Hrabcová pro Vás mimo jiné připravuje informace z AMA SX & MX

Co tedy budeme sledovat..... GTMOTOCROSS.CZ nadále zůstává hlavním mediálním partnerem seriálů Přebor Moravy a Meteor Cup, takže veškeré zveřejněné informace, které se těchto dvou seriálů týkají považujte jako oficiální. Dále je GTmotocross.cz oficiálním mediálním partnerem AČR – Federace motocyklového sportu divize motokrosu, takže zde budeme zveřejňovat také zaručené zprávy týkající se MMČR, MMČR Juniorů, závodů Juniorského mistrovství světa v Jiníně atd..... Co se týče ČSMS, tak byť nejsme jejich oficiální mediální partner, tak vše co se od nich dozvíme, zde také rádi zveřejníme, tak jako to bylo doposud..... Dále rovněž zůstáváme mediálním partnerem seriálu Crossracing Cup a Top Amatér. Co se týče ostatních seriálu a cupů, tak to už záleží na zájmu ze strany jejich pořadatelů, protože propagaci seriálů a závodů neděláme bezplatně, abychom mohli taky z něčeho fungovat..... Takže pokud by někdo z pořadatelů měl zájem o mediální spolupráci, ať se na mne neváhá obrátit telefonicky na čísle +420 777 699 907 nebo mejlem info@gtmotocross.cz. Nicméně nadále platí, že pokud bude chtít někdo z vás zveřejnit nějaký report z již odjetých závodů, rádi ho zveřejníme bezplatně včetně fotogalerií a podobně..... Krom informací z domácího prostředí budeme sledovat nadále také závody Mistrovství světa a AMA.


Kriskýna Smýkalová se specializuje na domácí motokros

Co se týče kol, tak se svou kolegyní Míšou Hrabcovou budeme přinášet informace ze závodů světového a českého pohárů ve sjezdu horských kol "dowhhill" a dále fotoreporty z downhill závodů, kterých se budeme osobně účastnit jako např. Moravsko Slovenský DH cup atd..... Míša už chystá shrnutí loňského světového poháru a postupně vám představíme i nejlepší české downhillery..... No a štítit se nebudeme ani zveřejňování reportů z nějakých bike trailů a jiných závodů na kole, kterých se budeme účastnit.....


Aleš Drlík přesedlal na bike.....

Ještě bych zde předeslal další chystanou aktivitu, kterou je nabídka grafického designu a nabídka výroby moto polepů a dresů pod hlavičkou gtmotocross design a zřejmě připravíme i nějakou kolekci oblečení gtmotocross style. To vše díky nové spolupráci s šikovným grafikem Honzou Valouškem, kterému již děkuji za novou hlavičku webu, která je už nachystaná také v další barevných variantách, ať tu nemáme nudu. Věřím, že se jeho design bude líbit!

No a na závěr musím samozřejmě zmínit také to, že vítáme všechny zájemce o reklamu a všem současným i minulým inzerentům děkujeme, že si k inzerci vybrali právě GTMOTOCROSS.CZ. Díky jejich finančním injekcím stále fungujeme a můžeme sem tam také přispět i našim spolupracovníkům! Takže díky moc a těšíme se na vaše další objednávky..... ;-)

Jo a pokud by někoho z vás napadlo nějaké zajímavé téma ze světa motokrosu čí downhilu, které by mohlo obohatit náše stránky, nebo pokud by někdo z vás měl zájem podílet se na tvorbě tohoto portálu, tak neváhejte a pište do mejlu info@gtmotocross.cz.


Aleš Drlík | Foto: AMA Pro, Radek Lavička, Adam MojžíšekDnes je: 6. 12. 2021
Bannery:

Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: