home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

pa | 11.10.19

Tým Rocky Mountain ATV/MX/WPS/KTM povolal Baggeta s Boglem!

pa | 11.10.19

Austin Forkner musel znovu pod nůž!

ct | 10.10.19

Jason Anderson nebude závodit v Monster Energy Cupu!

ut | 8.10.19

Gratulujeme novým majstrom Slovenska v motokrose 2019!

ut | 8.10.19

Pozvánka na MMČR juniorů v Kaplici

ut | 8.10.19

MXoEN v Polsku ovládli Italové a Holanďanky. Češi se taky neztratili!

po | 7.10.19

Red Bull Straight Rhythm ovládl Ken Roczen!

pa | 4.10.19

Kalendář mimosezónních závodů 2019!

pa | 4.10.19

Red Bull Straight Rhythm má letos libovou jezdeckou sestavu!

pa | 4.10.19

Mikkel Haarup doplní mladou trojici v týmu F&H Kawasaki!

st | 2.10.19

Sestava týmu Monster Energy/Pro Circuit Kawasaki pro rok 2020 odhalena!

st | 2.10.19

Brandon Hartranft oblékne dres týmu TLD/Red Bull KTM!

st | 2.10.19

Shane McElrath se upsal týmu Monster Energy/Star Racing Yamaha!

st | 2.10.19

RJ Hampshire podepsal dvouletou smlouvu s týmem Rockstar Energy Husqvarna!

ut | 1.10.19

Romain Febvre podepsal smlouvy s týmem Monster Energy Kawasaki!

ut | 1.10.19

Report ze Strmého vrchu v Chýnově

ut | 1.10.19

MXoN 2019: V Assenu poprvé v historii berou Chamberlain Trophy domácí Holanďané!

po | 30.9.19

Meteorit Cup:Krátce z posledního závodu sezóny v Dolních Heřmanicích!

pa | 27.9.19

Pozvánka Strmý vrch Chýnov 2019!

ct | 26.9.19

René Hofer zamíří v příští sezóně do týmu Red Bull KTM!

ct | 26.9.19

Kalendář Lucas Oil Pro Motocross 2020!

ut | 24.9.19

Aktualizovaný seznam sestav týmů na MXoN 2019!

po | 23.9.19

AMA zveřejnila seznam startovních čísel SX a MX série!

po | 23.9.19

Meteorit Cup: Krátce ze Smrku + Pozvánka na poslední závod sezóny do Heřmanic!

po | 23.9.19

Kůta MMČR Družstva Dalečín 2019: Nejisté výsledky až do úplného cíle!

pa | 20.9.19

MXoN 2019 - Stručný časový harmonogram!

pa | 20.9.19

Pozvánka na XXI. ročník Memoriálu Libora Podmola!

pa | 20.9.19

Švýcaři mají škrt přes rozpočet v sestavě na MXoN!!

st | 18.9.19

Velká Británie narychlo mění sestavu na MXoN!

ut | 17.9.19

Motocross World Championship R18: Čína

ut | 17.9.19

Pozvánka na Kůta MMČR družstev v Dalečíně!

ut | 17.9.19

Tisková zpráva MMČR junior Petrovice 7.9.2019

ut | 17.9.19

Pozvánka na další kolo Meteorit Cupu ve Smrku!

po | 16.9.19

Strijbos a Tonus zraněni při MXGP Číny!

po | 16.9.19

Calvin Vlaanderen nakonec bude hájit holandské barvy v Assenu!

pa | 13.9.19

Tým Honda HRC představil zajímavý line-up pro sezónu 2020!

pa | 13.9.19

Jeremy Martin se vrátí k závodění během supercrossu v Paříži!

pa | 13.9.19

Tým Monster Energy Kawasaki Racing promešká MXGP Číny!

pa | 13.9.19

Shaun Simpson o svých plánech pro rok 2020!

st | 11.9.19

EAST cup už pozná svojich celosezónnych víťazov! Rozhodlo o tom finále v Hniezdnom

ut | 10.9.19

Courtney Duncan je světovou šampionkou 2019!

ut | 10.9.19

Motocross World Championship R17: Turecko

st | 4.9.19

Francie musela změnit sestavu na MXoN!

ut | 3.9.19

Lotyško zůstává v kalendáři světového šampionátu do roku 2023!

ut | 3.9.19

Meteorit Cup 2019 - Krátký report z Dalečína!

ut | 3.9.19

MXoN 2019 - Oficiální entry listy!

po | 2.9.19

Pozvánka na MMČR juniorů v Petrovicích u Karviné

so | 31.8.19

Mitchell Harrison míří do světového šampionátu 2020 s Bud Racing!

so | 31.8.19

Austrálie zveřejnila svůj tým na MXoN!

pa | 30.8.19

RJ Hampshire potvrdil svůj odchod z týmu GEICO Honda!

st | 28.8.19

Ivo Monticelli zůstává s týmem Standing Construct KTM!

st | 28.8.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R12: Ironman

st | 28.8.19

Itálie zveřejnila svůj line-up na MXoN!

ut | 27.8.19

Motocross World Championship R16: Švédsko

ut | 27.8.19

Do francouzské sestavy na MXoN naskakuje Tixier!

ut | 27.8.19

Romain Febvre si ve Švédsku zlomil stehenní kost!

ut | 27.8.19

Meteorit Cup 2019 - POZOR! V Dalečíně se uvidíme již tuto neděli!

po | 26.8.19

Report Jinín 2019: Je rozhodnuto! Známe mistry republiky 2019

pa | 23.8.19

Pozvánka na Enduro Sprint v MX Parku Karviná! UŽ 7.9.2019!!!

st | 21.8.19

Meteorit Cup se vrací po letní pauze!!! 1.9.2019 nazdar v Dalečíně!

st | 21.8.19

Neugebauer, Struk, Krč a Venhoda mali v Gbeloch svoj deň

st | 21.8.19

Motocross World Championship R15: Itálie

ut | 20.8.19

Dánsko a MXoN!

ut | 20.8.19

Holanďané a jejich sestava na MXoN!

ut | 20.8.19

Jorge Prado pojede na národech ve třídě MXGP!

ut | 20.8.19

Tim Gajser zamíří do zámoří na Monster Energy Cup 2019!

po | 19.8.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R11: Budds Creek

po | 19.8.19

Herlings zpátky na motorce! Bude 100% připravený na MXoN?

po | 19.8.19

MMČR Jinín: Pozvánka na závěrečný závod sezony

po | 19.8.19

Arminas Jasikonis zůstane v příštím roce s Husqvarnou!

po | 19.8.19

Blake Bagget končí sezónu kvůli oční infekci!

pa | 16.8.19

Hunter Lawrence se po zranění klíční kosti vrátí v Budds Creek!

pa | 16.8.19

Joey Savatgy nepojede v Budds Creek! Zranění za to nemůže! :)

ct | 15.8.19

Jeremy Martin se po roce ukázal na motorce!

st | 14.8.19

Cooper Webb promešká zbývající kola seriálu Lucas Oil!

ut | 13.8.19

Max Anstie je bez angažmá na příští rok!

po | 12.8.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R10: Unadilla

po | 12.8.19

Cooper Webb si v Unadille poranil koleno!

ne | 11.8.19

Kdo pojede do Assenu na MXoN za tým USA?

pa | 9.8.19

Febvre opouští na konci sezóny Yamahu!

pa | 9.8.19

Tomac a Cianciarulo budou chybět na MXoN kvůli rozhodnutí týmu!

st | 7.8.19

Francie odtajnila sestavu svého týmu na MXoN!

st | 7.8.19

Adam Cianciarulo a Monster Energy Kawasaki v roce 2020!

st | 7.8.19

Clement Desalle zůstává pro příští rok s týmem Monster Energy Kawasaki!

po | 5.8.19

Motocross World Championship R14: Belgie

po | 5.8.19

Report Kramolín 2019: Promíchané pořadí před koncem sezony

ne | 4.8.19

Švýcaři posílají na MXoN pořádně silný tým!

ne | 4.8.19

Belgie odtajnila svou sestavu na MXoN!

pa | 2.8.19

Belgie zítra zveřejní sestavu na MXoN! Kdo má šanci?

pa | 2.8.19

Cole Seely odchází z profesionálního závodění!

ut | 30.7.19

Christian Craig nakonec vyfasoval dvouletý zákaz od FIM!

ut | 30.7.19

Pozvánka na MMČR v Kramolíně: Šestý závod sezony se blíží!

po | 29.7.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R9: Washougal

po | 29.7.19

Bidzans a Marek jsou novými šampiony tříd EMX85 a EMX65!

po | 29.7.19

Motocross World Championship R13: Česká republika

ut | 23.7.19

Mosiman podepsal dvouleté prodloužení smlouvy s týmem Rockstar Energy Husqvarna!

ut | 23.7.19

Dean Wilson se upsal týmu Rockstar Energy Husqvarna pro rok 2020!

ut | 23.7.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R8: Spring Creek

po | 22.7.19

1. Tisková informace k MS v motokrosu v Lokti (27. - 28. 7. 2019)

po | 22.7.19

Predposledné kolo East Cupu v Hniezdnom si podmanil Radoslav Matula




Startovní listiny světového mistrovství juniorů v motokrosu!




Společnost Youthstream s potěšením zveřejnila startovní listiny pro nadcházející světový šampionát juniorů a světový pohár třídy 65ccm, které se letos konají v italském Trentinu, přesněji tedy na trati v Pietramuratě, a to v termínu 13. a 14. července 2019.

Mistrovství světa juniorů v motokrosu zahrnuje dvě třídy 125ccm a 85ccm dvoutaktů. Dále se mezi sebou utkají nejlepší mladí jezdci ve světovém juniorském poháru třídy 65 ccm. Všechny tři třídy jsou doslova nabité známými jmény. Někteří z mladých nadějí motokrosu již soutěží v šampionátech EMX jako například Liam Everts, Kay de Wolf, Tom Guyon, Alessandro Facca, Jorgen-Matthias Talviku, Mike Gwerder, Joel Rizzi a také samozřejmě držitel červených tabulek v šampionátu EMX125 Matthia Guadagnini. Níže se můžete ppodívat na kompletní startovní listiny všech tří tříd.

Startovní listina třídy 65 ccm
1. #2 WOODS Ky AUS MA KTM
2. #8 TOSHEV Vencislav BUL BMF KTM
3. #9 WEBER Maximilian GER DMSB HUSQVARNA
4. #10 SCHAFER Austin USA AMA KTM
5. #12 DIAZ Lorenzo MEX FMM FMM
6. #15 GERŠAK Gal SLO AMZS KTM
7. #18 VAN DER VYVER Neil RSA MSA HUSQVARNA
8. #20 OSEK Lukas SLO AMZS KTM
9. #27 TZEMACH Ofir Cacey ISR MEMSI HUSQVARNA
10. #30 RICHMOND Charlie GBR ACU KTM
11. #31 MARTORANO Paolo ITA FMI KTM
12. #58 ROBERTI Andrea Maria ITA FMI KTM
13. #66 MINEAR Kayden AUS MA KTM
14. #74 RYBAKOV Semen RUS MFR KTM
15. #88 IZAGUIRRE David SPA RFME HUSQVARNA
16. #94 FOTAKIS Sotiris GRE AMOTOE YAMAHA
17. #96 TSANKOV Dani BUL BMF YAMAHA
18. #100 GIRDHAM Archie Jay GBR ACU HUSQVARNA
19. #101 VAN DRUNEN Lotte NED KNMV KTM
20. #102 MANTOVANI Filippo ITA FMI KTM
21. #104 JONES Reece GBR ACU HUSQVARNA
22. #117 BOTHA Liam RSA MSA HUSQVARNA
23. #118 CATAÑO Maximiliano COL CFM HUSQVARNA
24. #151 ZAREMBA Dawid POL PZM KTM
25. #169 JOHNSON Thor RSA MSA KTM
26. #177 PAPADAKIS Eleftherios GRE AMOTOE HUSQVARNA
27. #202 OPPLIGER Ryan SUI FMS KTM
28. #227 BRINK Pieter RSA MSA HUSQVARNA
29. #240 PAINE Cesar CHI FMC YAMAHA
30. #249 IVANDIC Simun CRO AMZS YAMAHA
31. #256 PIGEOIS Basile FRA FFM HUSQVARNA
32. #258 MARTINELLI Edoardo ITA FMI HUSQVARNA
33. #259 CARDINEAU Felix FRA FFM HUSQVARNA
34. #261 GEISSELER Lenny SUI FMS KTM
35. #266 JANOUT Václav CZE FMI KTM
36. #286 CAÑADAS Joel SPA RFME KTM
37. #295 FAURE Mano FRA FFM HUSQVARNA
38. #300 PEREZ Salvador SPA RFME YAMAHA
39. #307 ZAMBUDIO Jose Manuel SPA RFME HUSQVARNA
40. #313 POJAR Stanislav CZE ACCR KTM
41. #337 MIRO Bruno SPA RFME KTM
42. #342 OVEN Žan SLO AMZS KTM
43. #402 BOUGHEN Ashton GBR ACU YAMAHA
44. #418 ČERVENKA Martin CZE ACCR KTM
45. #468 STANKE Vincent Fabio GER DMSB HUSQVARNA
46. #479 MAREK Vitězslav CZE ACCR KTM
47. #480 STAMPE Frederik Rahn DEN DMU YAMAHA
48. #488 KOWATSCH Aaron GER DMSB YAMAHA
49. #494 WIDERWILL David CZE ACCR KTM
50. #511 MECCHI Samuele ITA FMI HUSQVARNA
51. #512 BLOCH Jacob DEN DMU KTM
52. #516 BUCKLEY Brandon GBR ACU KTM
53. #517 MANNINI Niccolò ITA FMI YAMAHA
54. #518 BENGTSON Mads DEN DMU YAMAHA
55. #522 VRH Miha SLO AMZS KTM
56. #529 LUCAS Maxime BEL FMB KTM
57. #545 ISAKSSON Anton SWE SVEMO HUSQVARNA
58. #574 DOENSEN Gyan NED KNMV KTM
59. #581 HEINDL Nick GER DMSB KTM
60. #586 THOMSEN Gustav DEN DMU KTM
61. #589 VAN DE POEL Tyla BEL FMB KTM
62. #601 SOLOVJEVS Emils LAT LaMSF HUSQVARNA
63. #620 POLNAR Mieszko POL PZM KTM
64. #621 KAJRYS Piotr POL PZM KTM
65. #626 ONASZ Maksymilian POL PZM COBRA
66. #641 SAICANS Tomass LAT LaMSF HUSQVARNA
67. #701 ADOMAITIS Marius LTU LMSF KTM
68. #747 VAN WYK Jordan RSA MSA HUSQVARNA
69. #749 DUBATOVKIN Ivan RUS MFR HUSQVARNA
70. #794 EHRENHÖFER Elias AUT AMF HUSQVARNA
71. #911 UTECH Gennaro ITA FMI KTM

Startovní listina třídy 85 ccm
1. #2 ROHDE Espen NOR NMF KAWASAKI
2. #3 LATA Valerio ITA FMI KTM
3. #9 GUILLEMOT SCHEID David FRA FFM KTM
4. #11 ROMANO Nicholas USA AMA KTM
5. #12 EVANS Finley GBR ACU HUSQVARNA
6. #15 BREJC Bor SLO AMZS HUSQVARNA
7. #19 KUNIĆ Luka CRO HMS YAMAHA
8. #21 KINGSFORD Ryder AUS MA YAMAHA
9. #22 HEYMAN Charlie GBR ACU HUSQVARNA
10. #24 GEORGIEV Hristian BUL BMF KTM
11. #27 PETERSON Mark EST EMF KTM
12. #28 OSEK Jaka SLO AMZS HUSQVARNA
13. #44 YOUNG Blake RSA MA KTM
14. #48 MC LELLAN Nate RSA MSA KTM
15. #50 TILEN Demšič SLO AMZS HUSQVARNA
16. #55 KIRK Dylan RSA MSA KTM
17. #70 RUDOLPH Leon GER DMSB KTM
18. #71 SANNA Alberto ITA FMI KTM
19. #84 KOWALSKI Jakub POL PZM HUSQVARNA
20. #88 RUSSI Matteo Luigi ITA FMI KTM
21. #93 KOSIAVELOS Nikolaos GRE AMOTOE KTM
22. #94 BUSATTO Patrick ITA FMI KTM
23. #110 PAAT Richard EST EMF KTM
24. #119 JOHNSTON Bailey GBR ACU KTM
25. #123 PEKLAJ Jaka SLO AMZS HUSQVARNA
26. #128 TOWNSEND Kyle RSA MSA KTM
27. #132 SKOVBJERG Nicolai DEN DMU KTM
28. #141 GANOTIS Dimitris GRE AMOTOE HUSQVARNA
29. #155 VERBURGH Troy BEL FMB KTM
30. #172 VALK Cas NED KNMV HUSQVARNA
31. #197 STERPIN Matija CRO FMI KTM
32. #205 BOUGHEN Kiean GBR ACU HUSQVARNA
33. #211 ALBISUA Gilen SPA RFME HUSQVARNA
34. #221 HALAMA Jiří CZE ACCR KTM
35. #247 GASPARI Alessandro ITA FMI YAMAHA
36. #251 PAVAN Simone ITA FMI KTM
37. #288 WILLIAMS Cambell AUS MA KTM
38. #305 GALLEGO Antonio SPA RFME KTM
39. #310 PUIG Victor SPA RFME KTM
40. #319 PRUGNIERES Quentin FRA FFM KTM
41. #359 GRAU Maxime FRA FFM KTM
42. #363 REICHL Lyonel SUI FMS HUSQVARNA
43. #373 CANET Edgar SPA RFME KTM
44. #386 ESCANDELL Elias SPA RFME KTM
45. #401 KORSBECK Nike SWE SVEMO HUSQVARNA
46. #405 BRUHN Lucas DEN DMU KTM
47. #419 COENEN Sacha BEL FMB YAMAHA
48. #422 FORSGREN Hugo SWE SVEMO YAMAHA
49. #432 VAN ERP Ivano NED KNMV YAMAHA
50. #444 GSCHWENTNER Maximilian AUT AMF KTM
51. #447 KLEJŠMÍD Jiří CZE ACCR HUSQVARNA
52. #450 GRUNDY Luke John RSA MSA KTM
53. #451 MIKULA Julius CZE ACCR KTM JD GUNNEX KTM RACING TEAM
54. #454 LÕHMUS Mikk Martin EST EMF KTM
55. #456 COLMER Ollie GBR ACU HUSQVARNA
56. #463 BEERNAERT Baptiste BEL FMB KTM
57. #467 ADAM Mathis BEL FMB KTM
58. #480 HINDERSSON Kasimir FIN SML KTM
59. #494 WERNER Maximilian GER DMSB SUZUKI
60. #515 FREDSØE Mads DEN DMU KTM
61. #520 NEVIMA Jakub CZE ACCR HUSQVARNA
62. #527 JENSEN Andreas Krogh DEN DMU KTM
63. #537 KUČEŘÍK Dominik CZE ACCR KTM
64. #560 AKERLUND Liam SWE SVEMO KTM
65. #566 ALM Laban SWE SVEMO HUSQVARNA
66. #574 GREGERSEN Magnus DEN DMU KTM
67. #593 COENEN Lucas BEL FMB YAMAHA
68. #598 MEYER Andreas Flåta NOR NMF KTM
69. #614 WŁODARCZAK Olaf POL PZM HUSQVARNA
70. #645 STEPHAN Richard GER DMSB KTM
71. #655 PIKAND Romeo EST EMF KTM
72. #696 ZANCHI Ferruccio ITA FMI HUSQVARNA
73. #711 MASLOVS Kirils LAT LaMSF HUSQVARNA
74. #714 OZOLINS Markuss LAT LaMSF HUSQVARNA
75. #716 ZANÓCZ Noel HUN MAMS HUSQVARNA
76. #721 KHABIROV Ilia RUS MFR KTM
77. #727 REISULIS Karlis Alberts LAT LaMSF KTM
78. #743 LUSIS Roberts LAT LaMSF KTM
79. #765 BIDZANS Edvards LAT LaMSF HUSQVARNA
80. #784 MUKIMKHANOV Eldar RUS MFR KTM
81. #797 OSMOLOVSKII Zakhar RUS MFR HUSQVARNA
82. #919 ERNECKER Maximilian AUT AMF HUSQVARNA

Startovní listina třídy 125 ccm
1. #5 LARWOOD Alex AUS MA YAMAHA
2. #6 UJCIC Patrick CRO HMS YAMAHA
3. #7 DIEMINGER Florian AUT AMF KTM
4. #12 YENTZER Chase USA AMA KTM
5. #14 DE WOLF Kay NED KNMV HUSQVARNA Rockstar Energy Husqvarna
6. #20 ROBEK Matevž SLO AMZS KTM
7. #22 GIUZIO Raffaele ITA FMI KTM
8. #24 BRACERAS David SPA RFME KTM
9. #25 FOX Blake AUS MA KTM
10. #26 ELSENER Joel SUI FMS YAMAHA
11. #27 GUYON Tom FRA FFM KTM
12. #29 FACCA Alessandro ITA FMI KTM
13. #32 PILLER Constantin GER DMSB KTM
14. #36 GREUTMANN Nico GER DMSB HUSQVARNA
15. #38 KOVÁCS Ádám Zsolt HUN MAMS YAMAHA JK Racing
16. #40 MICEHLIS Martin EST EMF
17. #43 VESTERINEN Matias FIN SML KTM
18. #44 SOULIMANI Saad FRA FFM HUSQVARNA
19. #50 SAAIMAN Arnu RSA MSA KTM
20. #58 DUROW Cameron Anthony RSA KNMV KTM
21. #71 KESSELL Louie GBR ACU KTM
22. #72 EVERTS Liam BEL FMB KTM
23. #73 DELBRASSINNE Romain BEL FMB KTM
24. #74 DANIELS Robbe BEL FMB KTM
25. #75 BARCELLA Alberto ITA FMI KTM
26. #95 LAGROU Marnick BEL FMB KTM
27. #99 RATHOUSKÝ Petr CZE ACCR KTM
28. #101 GUADAGNINI Mattia ITA FMI HUSQVARNA
29. #111 HART Buster GBR ACU KTM
30. #115 RONCOLI Andrea ITA FMI HUSQVARNA
31. #120 ØSTERHAGEN Håkon NOR NMF KTM
32. #131 NICKEL Cato GER DMSB KTM
33. #151 VENTER Dalton RSA MSA HUSQVARNA
34. #175 JEAN-JACQUES Calvin RSA MSA YAMAHA
35. #200 DISERENS Luca SUI FMS YAMAHA
36. #202 BANDOSZ Marcin POL PZM HUSQVARNA
37. #207 CAZAL Xavier FRA FFM KTM
38. #217 WADE Eddie Jay GBR ACU KTM
39. #223 BONACORSI Andrea ITA FMI KTM
40. #242 VERBRUGGEN Kjell NED KNMV HUSQVARNA
41. #247 MIOT Florian FRA FFM YAMAHA
42. #253 BRUMANN Kevin SUI FMS YAMAHA STC Racing IXS
43. #256 SMITH Magnus DEN DMU YAMAHA
44. #261 TALVIKU Jörgen-Matthias EST EMF
45. #271 VAŠÍČEK Stanislav CZE ACCR HUSQVARNA
46. #309 FARRES Guillem SPA RFME KTM
47. #312 OLIVER Oriol SPA RFME KTM
48. #368 NILSSON Samuel SPA RFME KTM
49. #377 WILLIAMS Preston GBR ACU KTM
50. #384 CONGOST Gerard SPA RFME KTM
51. #414 VARG Rasmus SWE SVEMO HUSQVARNA
52. #422 MC LELLAN Camden RSA DMSB KTM
53. #424 KUCHEROV Nikita RUS MFR YAMAHA
54. #430 MALIN Wiljam FIN SML KTM
55. #437 VENHODA Martin CZE ACCR KTM
56. #440 APPELT Marnique GER DMSB KTM
57. #454 HANSTRÖM Liam SWE SVEMO YAMAHA
58. #460 ADAM Lucas BEL FMB KTM
59. #500 HAUPTMAN Gal SLO AMZS HUSQVARNA
60. #502 MÁJ Adam CZE ACCR HUSQVARNA
61. #516 LÄNGENFELDER Simon GER DMSB KTM
62. #532 VALSECCHI Mirko ITA FMI KTM
63. #540 SEMB Axel SWE SVEMO HUSQVARNA
64. #568 PALSSON Max SWE SVEMO KTM
65. #572 PEDERSEN Rasmus DEN DMU KTM
66. #601 PUMPURS Maris LAT LaMSF YAMAHA
67. #634 SCHUDEL Remo SUI FMS KTM
68. #651 VETTIK Meico EST EMF
69. #696 GWERDER Mike SUI FMS KTM
70. #710 KRAEV Maksim RUS MFR KTM
71. #717 WAGENKNECHT Jan CZE ACCR KTM
72. #727 GREDINGER Marcus SWE SVEMO HUSQVARNA
73. #737 SUNA Krists Kristers LAT LaMSF KTM
74. #747 ORLOV Aleksei RUS MFR HUSQVARNA
75. #771 JAKOB Kristóf HUN MAMS KTM
76. #795 KESOV Daniil RUS MFR HUSQVARNA
77. #838 KLEEMANN William Voxen DEN DMU KTM
78. #839 KLEEMANN Victor Voxen DEN DMU KTM
79. #869 VIAL Arthur FRA FFM KTM
80. #912 RIZZI Joel GBR ACU KTM
81. #938 BICALHO SALA Rodolfo BRA FMI KTM

Míša Somerliková | Zdroj a foto: mxgp.com


Výprodej skladových zásob MX vybavení! ⚠ Připravte se na novou sezónu stylově a za skvělé ceny. Hlavně si pospěšte, naše zásoby se již krátí, tak ať na vás zbude. 😉
Více na: GTSTORE.cz👈



733

Zobrazit / přidat komentáře (0)
Dnes je: 14. 10. 2019
Bannery:




Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:













Bannery: