home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

po | 15.7.19

Motocross World Championship R12: Asie

po | 15.7.19

TZ Kůta MMČR Petrovice 2019: Počasí i pořadí jako na houpačce

ct | 11.7.19

Osičkovci sa ukázali víťazne aj v Mníšku nad Hnilcom

ct | 11.7.19

Kalendář Monster Energy Supercrossu 2020!

ut | 9.7.19

Kalendář světového šampionátu v motokrosu 2020!

po | 8.7.19

Motocross World Championship R11: Indonésie

po | 8.7.19

MMČR - Pátý závod sezony se pojede 14. 7. v Petrovicích!

po | 8.7.19

Report MMČR Juniorů - Kaplice 2019: Čtvrtý závod sezony

po | 8.7.19

Antonio Cairoli předčasně ukončil sezónu kvůli poraněnému rameni!

po | 8.7.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R7: RedBud

ct | 4.7.19

Cairoli a Herlings promeškají následující dvě kola světového šampionátu!

st | 3.7.19

Pozvánka na MMČR juniorů v Kaplici

st | 3.7.19

Startovní listiny světového mistrovství juniorů v motokrosu!

so | 1.7.19

Tommy Searle se připojí k týmu Kawasaki Racing!

po | 1.7.19

Jorge Prado zůstane s týmem Red Bull KTM Factory Racing další čtyři roky!

po | 1.7.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R6: Southwick

st | 26.6.19

Motocross World Championship R10: Německo

po | 24.6.19

Ben Watson si v Německu zlomil ruku!

po | 24.6.19

Meteorit Cup 2019 - Malé ohlédnutí za závodem v Pacově!

po | 24.6.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R5: Florida National

po | 24.6.19

Report Opatov 2019: Koleje jako na nádraží a stíhací jízdy

ct | 20.6.19

Joël Smets o Herlingsově zranění z Lotyšska!

ct | 20.6.19

Christian Craig o svém pozitivním dopingovém testu!

st | 19.6.19

MMČR Opatov: Pozvánka na čtvrtý závod sezony

ut | 18.6.19

Cole Seely promešká zbytek motokrosové sezóny!

ut | 18.6.19

Motocross World Championship R9: Lotyšsko

ut | 18.6.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R4: High Point

ut | 18.6.19

Meteorit Cup 2019 - Pozvánka do Pacova!

ne | 16.6.19

Jeffrey Herlings ukončil svou účast v MXGP Lotyšska zlomeným kotníkem!

pa | 14.6.19

Vo Sverepci sa preklopila motokrosová sezóna do druhej polovice

ct | 13.6.19

Motocross World Championship R8: Rusko

ct | 13.6.19

Alessandro Lupino a Evgeny Bobryshev taky opouštěli MXGP Ruska s frakturami!

ct | 13.6.19

Clement Desalle si v Rusku vážně poranil nohu!

ut | 11.6.19

Report MMČR Juniorů Karlín 2019: Třetí závod sezony

ut | 11.6.19

Meteorit Cup 2019 - Malé ohlédnutí za závodem v Opatově!

so | 8.6.19

Thomas Covington bojuje s virem Epstein-Barr!

so | 8.6.19

Marvin Musquin zůstane s týmem Red Bull KTM Factory Racing další dva roky!

st | 5.6.19

Shaun Simpson se kvůli poraněné ruce nezúčastní MXGP Ruska!

st | 5.6.19

Herlings pojede Grand Prix Ruska!

st | 5.6.19

V Mníšku nad Hnilcom to celý víkend žilo medzinárodným motokrosom

st | 5.6.19

Meteorit Cup 2019 - Pozvánka do Opatova!

po | 3.6.19

Pozvánka na MMČR juniorů v Karlíně

po | 3.6.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R3: Thunder Valley

pa | 31.5.19

Tom Vialle a KTM prodlužují smlouvu o dva roky!

pa | 31.5.19

Herlings vybojoval po návratu ze zranění třetí flek v holandském mistráku!

st | 29.5.19

Motocross World Championship R7: Francie

ut | 28.5.19

Jeffrey Herlings se konečně tento týden vrací k závodění!

po | 27.5.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R2: Fox Raceway National

po | 27.5.19

Report MMČR Dalečín 2019: Další nové tváře mezi jezdci

po | 27.5.19

Meteorit Cup 2019 - Krátce z Dolních Heřmanic

ct | 23.5.19

Herlings trénuje, ale návrat na závodní tratě ještě neplánuje!

ct | 23.5.19

Spišské Vlachy boli druhou zastávkou EAST Cupu 2019!

ct | 23.5.19

MMČR v motokrosu - 26.5.2019 Dalečín: Třetí závod sezony!

st | 22.5.19

Report Jinín 2019: Druhý závod sezony juniorů!

st | 22.5.19

Meteorit Cup 2019 - Pozvánka do Dolních Heřmanic!

st | 22.5.19

Mitchell Falk si v Hangtownu zlomil klíční kost!

ut | 21.5.19

Max Anstie bude o víkendu chybět ve Francii!

ut | 21.5.19

Motocross World Championship R6: Portugalsko

po | 20.5.19

Navždy nás opustil pan Oldřich Bražina :(

po | 20.5.19

Lucas Oil Pro Motocross Championship R1: Hangtown

so | 18.5.19

James Stewart oznámil odchod ze světa profesionálních závodů!

pa | 17.5.19

Dean Wilson promešká několik kol motokrosového šampionátu!

ct | 16.5.19

Pojede snad Herlings v Portugalsku?!

ct | 16.5.19

Mitchell Oldenburg se kvůli popálenině neukáže v Hangtownu!

ct | 16.5.19

JGR/Yoshimura Suzuki posílá do motokrosové série tři jezdce!

ct | 16.5.19

Eli Tomac prodloužil smlouvu s týmem Monster Energy Kawasaki!

st | 15.5.19

Joey Savatgy promešká úvodní kola seriálu Lucas Oil!

st | 15.5.19

Motocross World Championship R5: Lombardie

ut | 14.5.19

Meteorit Cup 2019 - Krátký report z Dalečína!

ut | 14.5.19

Romain Febvre se vrátí do hry během Grand Prix Portugalska!

po | 13.5.19

POZVÁNKA NA MMČR JUNIOR - JINÍN 18. 5. 2019

po | 13.5.19

Ryan Sipes ovládl supercross na Havaji!

po | 13.5.19

TM EN 300 2013 na prodej

so | 11.5.19

Weston Peick má za sebou další operaci!

ct | 9.5.19

Broc Tickle bude moct znovu do akce v únoru 2020!

st | 8.5.19

Dean Ferris zaskočí v seriálu Lucas Oil za zraněného Plessingera!

st | 8.5.19

Čtvrté kolo Meteorit Cupu míří do Dalečína! Mrkněte na fotky z přípravy tratě!

po | 6.5.19

Malcolm Stewart zůstává s týmem Smartop/Bullfrog Spas/MotoConcepts Honda!

po | 6.5.19

Joey Savatgy si v Las Vegas přivodil nepříjemný hematom!

po | 6.5.19

Report Pacov 2019: Letos to bude hodně zajímavé

ne | 5.5.19

R17 AMA SX 2019:V Las Vegas se rozdávaly poslední body sezóny!


so | 4.5.19

Josh Grant se neukáže v Las Vegas!

so | 4.5.19

Chad Reed by rád závodil také v příští sezóně!

so | 4.5.19

Ken Roczen podepsal prodloužení smlouvy s Hondou!

pa | 3.5.19

MX OPEN v Myjave si podmanili Neurauter, Krč, Struk a Venhoda

st | 1.5.19

Austin Forkner o svém poraněném koleni!

ut | 30.4.19

Stefan Everts bojuje s dalšími zdravotními komplikacemi!

po | 29.4.19

R16 AMA SX 2019:V East Rutherfordu padla suverenita Kawasaki!


po | 29.4.19

5. 5. 2019 MMČR Pacov: Pozvánka na druhý závod sezony!

po | 29.4.19

Report Ledeč nad Sázavou 2019: První juniorský závod sezony

po | 29.4.19

Libor Podmol nedokončil závod Mnichově. Po pádu má zlomené obě nohy!

po | 29.4.19

Weston Peick znovu na motorce!

pa | 26.4.19

Austin Forkner pojede v East Rutherfordu!

pa | 26.4.19

Jeffrey Herlings se možná postaví za rošt v Mantově!

st | 24.4.19

Supercross na Havaji se pojede už 11. května 2019!

po | 22.4.19

Pozvánka na MMČR Junior - Ledeč nad Sázavou

pa | 19.4.19

Clement Desalle pracuje po operaci kolene na svém návratu na motorku!

st | 17.4.19

Tým JGR Yoshimura Suzuki odtajnil stav Reeda a Peicka!

st | 17.4.19

Dean Wilson končí v supercrossové sérii předčasně!

ut | 16.4.19

R15 AMA SX 2019:V Denveru znovu diktovala zelená!





Startovní listiny světového mistrovství juniorů v motokrosu!




Společnost Youthstream s potěšením zveřejnila startovní listiny pro nadcházející světový šampionát juniorů a světový pohár třídy 65ccm, které se letos konají v italském Trentinu, přesněji tedy na trati v Pietramuratě, a to v termínu 13. a 14. července 2019.

Mistrovství světa juniorů v motokrosu zahrnuje dvě třídy 125ccm a 85ccm dvoutaktů. Dále se mezi sebou utkají nejlepší mladí jezdci ve světovém juniorském poháru třídy 65 ccm. Všechny tři třídy jsou doslova nabité známými jmény. Někteří z mladých nadějí motokrosu již soutěží v šampionátech EMX jako například Liam Everts, Kay de Wolf, Tom Guyon, Alessandro Facca, Jorgen-Matthias Talviku, Mike Gwerder, Joel Rizzi a také samozřejmě držitel červených tabulek v šampionátu EMX125 Matthia Guadagnini. Níže se můžete ppodívat na kompletní startovní listiny všech tří tříd.

Startovní listina třídy 65 ccm
1. #2 WOODS Ky AUS MA KTM
2. #8 TOSHEV Vencislav BUL BMF KTM
3. #9 WEBER Maximilian GER DMSB HUSQVARNA
4. #10 SCHAFER Austin USA AMA KTM
5. #12 DIAZ Lorenzo MEX FMM FMM
6. #15 GERŠAK Gal SLO AMZS KTM
7. #18 VAN DER VYVER Neil RSA MSA HUSQVARNA
8. #20 OSEK Lukas SLO AMZS KTM
9. #27 TZEMACH Ofir Cacey ISR MEMSI HUSQVARNA
10. #30 RICHMOND Charlie GBR ACU KTM
11. #31 MARTORANO Paolo ITA FMI KTM
12. #58 ROBERTI Andrea Maria ITA FMI KTM
13. #66 MINEAR Kayden AUS MA KTM
14. #74 RYBAKOV Semen RUS MFR KTM
15. #88 IZAGUIRRE David SPA RFME HUSQVARNA
16. #94 FOTAKIS Sotiris GRE AMOTOE YAMAHA
17. #96 TSANKOV Dani BUL BMF YAMAHA
18. #100 GIRDHAM Archie Jay GBR ACU HUSQVARNA
19. #101 VAN DRUNEN Lotte NED KNMV KTM
20. #102 MANTOVANI Filippo ITA FMI KTM
21. #104 JONES Reece GBR ACU HUSQVARNA
22. #117 BOTHA Liam RSA MSA HUSQVARNA
23. #118 CATAÑO Maximiliano COL CFM HUSQVARNA
24. #151 ZAREMBA Dawid POL PZM KTM
25. #169 JOHNSON Thor RSA MSA KTM
26. #177 PAPADAKIS Eleftherios GRE AMOTOE HUSQVARNA
27. #202 OPPLIGER Ryan SUI FMS KTM
28. #227 BRINK Pieter RSA MSA HUSQVARNA
29. #240 PAINE Cesar CHI FMC YAMAHA
30. #249 IVANDIC Simun CRO AMZS YAMAHA
31. #256 PIGEOIS Basile FRA FFM HUSQVARNA
32. #258 MARTINELLI Edoardo ITA FMI HUSQVARNA
33. #259 CARDINEAU Felix FRA FFM HUSQVARNA
34. #261 GEISSELER Lenny SUI FMS KTM
35. #266 JANOUT Václav CZE FMI KTM
36. #286 CAÑADAS Joel SPA RFME KTM
37. #295 FAURE Mano FRA FFM HUSQVARNA
38. #300 PEREZ Salvador SPA RFME YAMAHA
39. #307 ZAMBUDIO Jose Manuel SPA RFME HUSQVARNA
40. #313 POJAR Stanislav CZE ACCR KTM
41. #337 MIRO Bruno SPA RFME KTM
42. #342 OVEN Žan SLO AMZS KTM
43. #402 BOUGHEN Ashton GBR ACU YAMAHA
44. #418 ČERVENKA Martin CZE ACCR KTM
45. #468 STANKE Vincent Fabio GER DMSB HUSQVARNA
46. #479 MAREK Vitězslav CZE ACCR KTM
47. #480 STAMPE Frederik Rahn DEN DMU YAMAHA
48. #488 KOWATSCH Aaron GER DMSB YAMAHA
49. #494 WIDERWILL David CZE ACCR KTM
50. #511 MECCHI Samuele ITA FMI HUSQVARNA
51. #512 BLOCH Jacob DEN DMU KTM
52. #516 BUCKLEY Brandon GBR ACU KTM
53. #517 MANNINI Niccolò ITA FMI YAMAHA
54. #518 BENGTSON Mads DEN DMU YAMAHA
55. #522 VRH Miha SLO AMZS KTM
56. #529 LUCAS Maxime BEL FMB KTM
57. #545 ISAKSSON Anton SWE SVEMO HUSQVARNA
58. #574 DOENSEN Gyan NED KNMV KTM
59. #581 HEINDL Nick GER DMSB KTM
60. #586 THOMSEN Gustav DEN DMU KTM
61. #589 VAN DE POEL Tyla BEL FMB KTM
62. #601 SOLOVJEVS Emils LAT LaMSF HUSQVARNA
63. #620 POLNAR Mieszko POL PZM KTM
64. #621 KAJRYS Piotr POL PZM KTM
65. #626 ONASZ Maksymilian POL PZM COBRA
66. #641 SAICANS Tomass LAT LaMSF HUSQVARNA
67. #701 ADOMAITIS Marius LTU LMSF KTM
68. #747 VAN WYK Jordan RSA MSA HUSQVARNA
69. #749 DUBATOVKIN Ivan RUS MFR HUSQVARNA
70. #794 EHRENHÖFER Elias AUT AMF HUSQVARNA
71. #911 UTECH Gennaro ITA FMI KTM

Startovní listina třídy 85 ccm
1. #2 ROHDE Espen NOR NMF KAWASAKI
2. #3 LATA Valerio ITA FMI KTM
3. #9 GUILLEMOT SCHEID David FRA FFM KTM
4. #11 ROMANO Nicholas USA AMA KTM
5. #12 EVANS Finley GBR ACU HUSQVARNA
6. #15 BREJC Bor SLO AMZS HUSQVARNA
7. #19 KUNIĆ Luka CRO HMS YAMAHA
8. #21 KINGSFORD Ryder AUS MA YAMAHA
9. #22 HEYMAN Charlie GBR ACU HUSQVARNA
10. #24 GEORGIEV Hristian BUL BMF KTM
11. #27 PETERSON Mark EST EMF KTM
12. #28 OSEK Jaka SLO AMZS HUSQVARNA
13. #44 YOUNG Blake RSA MA KTM
14. #48 MC LELLAN Nate RSA MSA KTM
15. #50 TILEN Demšič SLO AMZS HUSQVARNA
16. #55 KIRK Dylan RSA MSA KTM
17. #70 RUDOLPH Leon GER DMSB KTM
18. #71 SANNA Alberto ITA FMI KTM
19. #84 KOWALSKI Jakub POL PZM HUSQVARNA
20. #88 RUSSI Matteo Luigi ITA FMI KTM
21. #93 KOSIAVELOS Nikolaos GRE AMOTOE KTM
22. #94 BUSATTO Patrick ITA FMI KTM
23. #110 PAAT Richard EST EMF KTM
24. #119 JOHNSTON Bailey GBR ACU KTM
25. #123 PEKLAJ Jaka SLO AMZS HUSQVARNA
26. #128 TOWNSEND Kyle RSA MSA KTM
27. #132 SKOVBJERG Nicolai DEN DMU KTM
28. #141 GANOTIS Dimitris GRE AMOTOE HUSQVARNA
29. #155 VERBURGH Troy BEL FMB KTM
30. #172 VALK Cas NED KNMV HUSQVARNA
31. #197 STERPIN Matija CRO FMI KTM
32. #205 BOUGHEN Kiean GBR ACU HUSQVARNA
33. #211 ALBISUA Gilen SPA RFME HUSQVARNA
34. #221 HALAMA Jiří CZE ACCR KTM
35. #247 GASPARI Alessandro ITA FMI YAMAHA
36. #251 PAVAN Simone ITA FMI KTM
37. #288 WILLIAMS Cambell AUS MA KTM
38. #305 GALLEGO Antonio SPA RFME KTM
39. #310 PUIG Victor SPA RFME KTM
40. #319 PRUGNIERES Quentin FRA FFM KTM
41. #359 GRAU Maxime FRA FFM KTM
42. #363 REICHL Lyonel SUI FMS HUSQVARNA
43. #373 CANET Edgar SPA RFME KTM
44. #386 ESCANDELL Elias SPA RFME KTM
45. #401 KORSBECK Nike SWE SVEMO HUSQVARNA
46. #405 BRUHN Lucas DEN DMU KTM
47. #419 COENEN Sacha BEL FMB YAMAHA
48. #422 FORSGREN Hugo SWE SVEMO YAMAHA
49. #432 VAN ERP Ivano NED KNMV YAMAHA
50. #444 GSCHWENTNER Maximilian AUT AMF KTM
51. #447 KLEJŠMÍD Jiří CZE ACCR HUSQVARNA
52. #450 GRUNDY Luke John RSA MSA KTM
53. #451 MIKULA Julius CZE ACCR KTM JD GUNNEX KTM RACING TEAM
54. #454 LÕHMUS Mikk Martin EST EMF KTM
55. #456 COLMER Ollie GBR ACU HUSQVARNA
56. #463 BEERNAERT Baptiste BEL FMB KTM
57. #467 ADAM Mathis BEL FMB KTM
58. #480 HINDERSSON Kasimir FIN SML KTM
59. #494 WERNER Maximilian GER DMSB SUZUKI
60. #515 FREDSØE Mads DEN DMU KTM
61. #520 NEVIMA Jakub CZE ACCR HUSQVARNA
62. #527 JENSEN Andreas Krogh DEN DMU KTM
63. #537 KUČEŘÍK Dominik CZE ACCR KTM
64. #560 AKERLUND Liam SWE SVEMO KTM
65. #566 ALM Laban SWE SVEMO HUSQVARNA
66. #574 GREGERSEN Magnus DEN DMU KTM
67. #593 COENEN Lucas BEL FMB YAMAHA
68. #598 MEYER Andreas Flåta NOR NMF KTM
69. #614 WŁODARCZAK Olaf POL PZM HUSQVARNA
70. #645 STEPHAN Richard GER DMSB KTM
71. #655 PIKAND Romeo EST EMF KTM
72. #696 ZANCHI Ferruccio ITA FMI HUSQVARNA
73. #711 MASLOVS Kirils LAT LaMSF HUSQVARNA
74. #714 OZOLINS Markuss LAT LaMSF HUSQVARNA
75. #716 ZANÓCZ Noel HUN MAMS HUSQVARNA
76. #721 KHABIROV Ilia RUS MFR KTM
77. #727 REISULIS Karlis Alberts LAT LaMSF KTM
78. #743 LUSIS Roberts LAT LaMSF KTM
79. #765 BIDZANS Edvards LAT LaMSF HUSQVARNA
80. #784 MUKIMKHANOV Eldar RUS MFR KTM
81. #797 OSMOLOVSKII Zakhar RUS MFR HUSQVARNA
82. #919 ERNECKER Maximilian AUT AMF HUSQVARNA

Startovní listina třídy 125 ccm
1. #5 LARWOOD Alex AUS MA YAMAHA
2. #6 UJCIC Patrick CRO HMS YAMAHA
3. #7 DIEMINGER Florian AUT AMF KTM
4. #12 YENTZER Chase USA AMA KTM
5. #14 DE WOLF Kay NED KNMV HUSQVARNA Rockstar Energy Husqvarna
6. #20 ROBEK Matevž SLO AMZS KTM
7. #22 GIUZIO Raffaele ITA FMI KTM
8. #24 BRACERAS David SPA RFME KTM
9. #25 FOX Blake AUS MA KTM
10. #26 ELSENER Joel SUI FMS YAMAHA
11. #27 GUYON Tom FRA FFM KTM
12. #29 FACCA Alessandro ITA FMI KTM
13. #32 PILLER Constantin GER DMSB KTM
14. #36 GREUTMANN Nico GER DMSB HUSQVARNA
15. #38 KOVÁCS Ádám Zsolt HUN MAMS YAMAHA JK Racing
16. #40 MICEHLIS Martin EST EMF
17. #43 VESTERINEN Matias FIN SML KTM
18. #44 SOULIMANI Saad FRA FFM HUSQVARNA
19. #50 SAAIMAN Arnu RSA MSA KTM
20. #58 DUROW Cameron Anthony RSA KNMV KTM
21. #71 KESSELL Louie GBR ACU KTM
22. #72 EVERTS Liam BEL FMB KTM
23. #73 DELBRASSINNE Romain BEL FMB KTM
24. #74 DANIELS Robbe BEL FMB KTM
25. #75 BARCELLA Alberto ITA FMI KTM
26. #95 LAGROU Marnick BEL FMB KTM
27. #99 RATHOUSKÝ Petr CZE ACCR KTM
28. #101 GUADAGNINI Mattia ITA FMI HUSQVARNA
29. #111 HART Buster GBR ACU KTM
30. #115 RONCOLI Andrea ITA FMI HUSQVARNA
31. #120 ØSTERHAGEN Håkon NOR NMF KTM
32. #131 NICKEL Cato GER DMSB KTM
33. #151 VENTER Dalton RSA MSA HUSQVARNA
34. #175 JEAN-JACQUES Calvin RSA MSA YAMAHA
35. #200 DISERENS Luca SUI FMS YAMAHA
36. #202 BANDOSZ Marcin POL PZM HUSQVARNA
37. #207 CAZAL Xavier FRA FFM KTM
38. #217 WADE Eddie Jay GBR ACU KTM
39. #223 BONACORSI Andrea ITA FMI KTM
40. #242 VERBRUGGEN Kjell NED KNMV HUSQVARNA
41. #247 MIOT Florian FRA FFM YAMAHA
42. #253 BRUMANN Kevin SUI FMS YAMAHA STC Racing IXS
43. #256 SMITH Magnus DEN DMU YAMAHA
44. #261 TALVIKU Jörgen-Matthias EST EMF
45. #271 VAŠÍČEK Stanislav CZE ACCR HUSQVARNA
46. #309 FARRES Guillem SPA RFME KTM
47. #312 OLIVER Oriol SPA RFME KTM
48. #368 NILSSON Samuel SPA RFME KTM
49. #377 WILLIAMS Preston GBR ACU KTM
50. #384 CONGOST Gerard SPA RFME KTM
51. #414 VARG Rasmus SWE SVEMO HUSQVARNA
52. #422 MC LELLAN Camden RSA DMSB KTM
53. #424 KUCHEROV Nikita RUS MFR YAMAHA
54. #430 MALIN Wiljam FIN SML KTM
55. #437 VENHODA Martin CZE ACCR KTM
56. #440 APPELT Marnique GER DMSB KTM
57. #454 HANSTRÖM Liam SWE SVEMO YAMAHA
58. #460 ADAM Lucas BEL FMB KTM
59. #500 HAUPTMAN Gal SLO AMZS HUSQVARNA
60. #502 MÁJ Adam CZE ACCR HUSQVARNA
61. #516 LÄNGENFELDER Simon GER DMSB KTM
62. #532 VALSECCHI Mirko ITA FMI KTM
63. #540 SEMB Axel SWE SVEMO HUSQVARNA
64. #568 PALSSON Max SWE SVEMO KTM
65. #572 PEDERSEN Rasmus DEN DMU KTM
66. #601 PUMPURS Maris LAT LaMSF YAMAHA
67. #634 SCHUDEL Remo SUI FMS KTM
68. #651 VETTIK Meico EST EMF
69. #696 GWERDER Mike SUI FMS KTM
70. #710 KRAEV Maksim RUS MFR KTM
71. #717 WAGENKNECHT Jan CZE ACCR KTM
72. #727 GREDINGER Marcus SWE SVEMO HUSQVARNA
73. #737 SUNA Krists Kristers LAT LaMSF KTM
74. #747 ORLOV Aleksei RUS MFR HUSQVARNA
75. #771 JAKOB Kristóf HUN MAMS KTM
76. #795 KESOV Daniil RUS MFR HUSQVARNA
77. #838 KLEEMANN William Voxen DEN DMU KTM
78. #839 KLEEMANN Victor Voxen DEN DMU KTM
79. #869 VIAL Arthur FRA FFM KTM
80. #912 RIZZI Joel GBR ACU KTM
81. #938 BICALHO SALA Rodolfo BRA FMI KTM

Míša Somerliková | Zdroj a foto: mxgp.com


Výprodej skladových zásob MX vybavení! ⚠ Připravte se na novou sezónu stylově a za skvělé ceny. Hlavně si pospěšte, naše zásoby se již krátí, tak ať na vás zbude. 😉
Více na: GTSTORE.cz👈



543

Zobrazit / přidat komentáře (0)
Dnes je: 20. 7. 2019
Bannery:




Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:













Bannery: